Zahrada Živlů

Objevte svou vnitřní sílu

Vzali jsme si do hlavy takový sen, že v Krkonoších kousek od hotelu Svět Harmonie pro vás vybudujeme místo, které bude mít blahodárný vliv na vaše tělo i duši. Unikátní projekt Zahrada živlů vzniká na principu posvátné geometrie neboli fraktálů. Fraktály jsou všude kolem nás a dávají nám možnost spatřit jakýsi kód stvoření, kterým se řídí celé vesmíry i naše myšlenky.

Doufáme, že až Zahradu živlů dokončíme, stane se místem, které vám bude pomáhat v rozvoji i uzdravení. Otevře vám cestu k sobě a navzdory životním prohrám i výhrám znovu objevíte svou přirozenost.

Zahrada živlů

Vodní dílo jako nedílná součást Zahrady živlů

Vodní dílo tvoří soustava propojených jezírek ve fraktálech, jimiž protéká léčivý pramen z hloubi krkonošských hor. Voda je přirozený zdroj života na naší planetě a nosič informací, proto ji ve Vodním díle nabíjíme a obohacujeme o nové a pozitivní informace pomocí krystalů různých nerostů i posvátných symbolů. Voda nabitá silnou pozitivní energií vám do těla doslova vlije novou životní energii. Přijďte ochutnat vodu přímo k nám do Zahrady živlů nebo do hotelu.

Zahrada živlů

Domy živlů

Další částí Zahrady živlů jsou Domy, které ponesou názvy živlů i jejich typické vlastnosti. Na výstavbě Domů se stále pracuje. Až budou domy hotové, budete moct v Zahradě živlů trávit svůj čas se svými blízkými, dopřát si léčivou masáž i konzultovat svůj osobní rozvoj a uzdravení s odborníky a mentory. Zahrada i Domy živlů tady pro vás budou vždy v momentě, kdy budete potřebovat léčivou sílu přírody a terapii vody. Více o celém projektu Zahrada živlů i o posvátné geometrii Domů se brzy dozvíte na samostatném webu, který připravujeme na rok 2019.

Zahrada živlů

Farma

Farma plná zvířat se nachází ve stejném areálu jako Zahrada živlů. Je zázemím nejen pro různá domácí zvířata, ale i pro lesní školku, kde mají děti z okolí možnost poznat a pochopit přírodní zákony. Práce se zvířaty navíc pomáhá rozvíjet dětem emoce, jemnou motoriku i zodpovědnost. Vemte děti, projděte se po krásné přírodě a ukažte jim, jak žijí zvířata.

Farma ale není jen pro děti. Domluvte si projížďku na koních nebo relaxační večer v nevšedním wellness pod širým nebem. Vypotíte se v sauně z ručně opracovaného dřevěného srubu, zchladíte se pramenem léčivé horské vody a nakonec si odpočinete pod širým neben.

Zahrada živlů

Zalíbila se vám Zahrada živlů? Přijďte nám pomoct

Nadchl vás náš záměr a chcete být součástí jedinečného projektu, který vyrůstá uprostřed Krkonoš, chcete nám pomoct? Napište nám nebo přijeďte do hotelu Svět Harmonie. Rádi vás poznáme.

Zahrada živlů

Ideální místo pro sdílení vašich zkušeností, přednášek i workshopů

Vítán je každý, kdo má lidem co předat a chce uspořádat na tomto jedinečném místě workshop, přednášku nebo jakékoli setkání.

Propojením hotelu Svět Harmonie a Zahrady živlů poskytnete příjemné zázemí s ubytováním a jídlem svým účastníkům.

Na rok 2019 chystáme pro Zahradu živlů samostatné webové stránky. Prozatím vám více informací rád sdělí pan František Havlíček na e-mailu havlicek@carclub.cz

Chcete se u nás ubytovat?

Kontaktujte nás
 
+420 737 828 653 info@pruchagroup.com