Zimní dovolená

Přijeďte si do Krkonoš užít vše, co k zimě patří

Po výborné snídani můžete vyrazit na jeden ze svahů v blízkosti hotelu nebo se projdete zasněženou horskou krajinou.

Pokud máte rádi běžky, Vrchlabí pro vás bude hotový ráj. Najdete zde několik neupravovaných i upravovaných běžeckých tratí, které jsou osvětlené. Po náročném dni se můžete těšit na hotelové wellness s vyhřátou saunou a na skvělé jídlo v restauraci.

Zimní dovolená

Skiareál Kněžický Vrch

9 min / 6,3 km

Chcete naučit sebe i své děti pořádně lyžovat? Pak je pro vás skiareál Kněžice ideální pomyslnou startovní čárou. Skiareál má vlastní lyžařskou školu a nově nabízí 50m pás pro začátečníky. Čtyřsedačková lanovka vás pohodlně vyveze až na Kněžický vrch do míst, kde se skiareál napojuje na běžecké tratě Kněžice. V areálu se rozhodně nebudou nudit ani zkušení lyžaři, svah je dlouhý, široký a je zde i červená sjezdovka Rokle. A když vám vyhládne, dáte si něco dobrého na zub v restauraci přímo v areálu.

Zimní dovolená

Skiareál Dolní Dvůr

7 min / 4,7 km

Večerní lyžování si užijete v Dolním Dvoře, který láká lyžaře na 7 sjezdovek, ty jsou přehledně rozděleny podle obtížnosti. Vaše ratolesti se vyřádí v Kid Parku s mírným svahem a dvěma vleky. Do Dolního Dvoru vyrazte klidně nepřipraveni. V areálu si lyže a veškeré vybavení půjčíte nebo ty své dáte do servisu.

Zimní dovolená

Skiareál Černý Důl

12 min / 7,8 km

Široké sjezdovky v Černém Dole přímo vybízí k obloukové jízdě. Skiareál má pro vás připraveno 12 sjezdovek červené i modré obtížnosti. Malí i velcí lyžaři si mohou svou techniku zdokonalit v lyžařské škole. Černý Důl je součástí SkiResortu Černá hora – Pec, ve kterém platí Czech Skipass.

Chcete se u nás ubytovat?

Kontaktujte nás
 
+420 739 306 711
recepce@svetharmonie.cz