Letní aktivity

Skvělé zážitky pro milovníky turistiky, cyklistiky i rodiny s dětmi

Potřebujete si odpočinout, dobít si baterky a zároveň chcete strávit společný čas s rodinou? Přijeďte do Krkonoš. Horská příroda je velkým lákadlem pro turisty i pro rodiny s dětmi. Zálaží jen na vás, jak si dovolenou s dětmi užijete. Ráno za svítání vemte třeba rodinu na houby a ukažte dětem, jak je krásná rozespalá příroda. Zamilujete si i odpolední projížďky na kolech, cesty lanovkou na vrcholky hor nebo večerní táboráky pod oblohou plnou hvězd. V průběhu několikadenní dovolené v Krkonoších můžete vystřídat různé aktivity, od sportovních přes poznávací až po ty relaxační.

Letní aktivity

Vydejte se do známých i neznámých míst v Krkonoších pěšky

Hřebeny Krkonoš nabízejí nepřeberné množství turistických tras pro začátečníky i zdatné turisty. Kroky vám ušetří lanovky, které jsou v provozu v průběhu celého roku a vyvezou vás na Sněžku nebo Černou horu.

Ze Světa Harmonie můžete vyrazit na túry různých obtížností. Krásný výšlap je třeba na Tetřeví boudy (mapa trasy) nebo rodinná procházka do Dolního Dvora za znamými melodiemi, které zní z proslulé zvonkohry. Pokud chcete vzít děti jen na malou vycházku, pak se určitě projděte na Farmu, která je kousek od hotelu. Děti si prohlédnou zvířata, jež žijí na Farmě, a třeba se projedou i na koni.

Letní aktivity

Projeďte Krkonoše na kole

Milovníky cykloturistiky určitě potěší, že podél Světa Harmonie vede cyklostezka až do Vrchlabí, kde se napojíte na jednu ze dvou dálkových tras, buď na cyklotrasu č. 2 Labská stezka, nebo na cyklotrasu č. 22 Jizersko-jesenická magistrála. Možností, kam se z Vrchlabí na kole  podívat, je celá řada – vyrazit můžete třeba na Benecko. Vydáte-li se opačným směrem od Světa Harmonie po cyklotrase č. 4301, projedete přes Černý Důl až na Hoffmanovy boudy v Jánských Lázních. Pokud radši jezdíte z kopce než do kopce, pak se vám určitě zalíbí projekt "Nejezděte na kole do kopce", který v Krkonoších vzniknul nedávno. Další tipy na cyklovýlety hledejte na webu města Vrchlabí.

Vrchlabsko na kole Tipy na cyklovýlety

Letní aktivity

Vzrušení, adrenalin i zábava pro celou rodinu

Chcete se projet na koni nebo skočit s padákem? Přijeďte do Světa Harmonie a naplánujte si dovolenou plnou zážitků. Seskok padákem a jízdu na koni si domluvíte kousek od hotelu. Další adrenalinové atrakce, jako jsou dlouhé sjezdy na koloběžkách na úpatí Černé hory, lanový park nebo Stezka korunami stromů, na vás čekají pouhých 15 minut autem od hotelu. Za 20 minut se autem dostanete na bobovou dráhučertovskou stezku, do interaktivního dětského hřiště Baldův svět, na golfové hřiště v Mladých Bukách nebo k výchozímu bodu  směr Farmapark Muchomůrka ve Svobodě nad Úpou.

 

Řadu dalších tipů na výlety a události v okolí s vámi budou rády sdílet naše paní recepční nebo pracovníci Infocentra Lánov, které se nachází 200 m od Světa Harmonie.

Chcete se u nás ubytovat?

Kontaktujte nás
 
+420 737 828 653 info@pruchagroup.com